PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118735}

Atak na posterunek

Assault on Precinct 13
6,5 17 522
oceny
6,5 10 1 17522
5,5 4
oceny krytyków
Atak na posterunek
powrót do forum filmu Atak na posterunek

Super Obsada zaczynając od Fishburna i Ethana kończąc na Marij bello wszyscy spisali się tak jak powinni zagrali dobrze akcji było wiele ale za cholerę nie mogę pojąć dlaczego oddział sił specjalnych snajperzy i reszta składu nie daje rady 2 Profesjonalistom 1 Ethan 2 Fish bo o reszcie nie ma co wspominać gdyż nie powinni być rywalami dla profesjonalistów, a jednak Komandosi zachowywali się jak Anemiki snajperzy mieli strita jakich mało:) a do tego zamiast wjechać tam z Granatami i szturmem odbić i zabić wszystkich jaki planowali oni woleli bawić się :( niestety jednak dobra obsada i dużo Akcji może nawet nie sprawić by film był wysoko oceniony ogółem 6 lecz jak na tego rodzaju obraz z taką śmietanką towarzyską tylko 5

[spojler] Też o tym myślałem ale to o czym ty piszesz to nic.To ,że nie użyli granatów można tłumaczyć tym ,że mieli tam swojego człowieka , którego nie chcieli zabić. Mnie zastanawia czemu "prawie emeryt" ich nie wystrzelał przecież mógł to zrobić bez problemu. Mimo wszystko film mi się podobał :)

użytkownik usunięty
ajvaz

Wytłumaczenie, że nie mogli bo mieli tam człowieka jest naciągane gdyż podczas całej akcji zamiast poświęcać kilkudziesięciu innych gliniarzy i wciąż się mordować z policjantami z 13 posterunku narażając się tym samym na interwencje innych, strażaków lub policjantów. Załatwienie Helikoptera do Akcji to już żenada, wcale nie było słychać śmigieł:) oraz Wybuch Autobusu ?. A Wystarczyło by Ich człowiek wyszedł tajnym wyjściem które znał lub tak jak napisałem pozabijać więźniów i uznać, że to samo obrona. Pomimo braku inteligencji w tym obrazie oglądało się go w miarę dobrze gdyż kipiało akcją mieliśmy dobrą grę aktorską oraz efekty specjalne(Wybuch, strzały,) też ok. Gatunkowo 4 a Ogólnie 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones