PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118735}

Atak na posterunek

Assault on Precinct 13
6,5 17 521
ocen
6,5 10 1 17521
5,5 4
oceny krytyków
Atak na posterunek
powrót do forum filmu Atak na posterunek

Uwielbiam ten film!

ocenił(a) film na 8

Niby nic nadzwyczajnego, problemy głównego bohatera takie jakieś naciągane, a gra aktorska bez szału,a jednak ten film ma zajebisty klimat! niby nie ma i niby wszystko jest jasne i przewidywalne,a jednak sytuacja w której się znaleźli jest całkiem fajnie przedstawiona... no i ta śnieżyca! świetny pomysł!
moja ulubiona scena, to ta w której odział specjalny rozpoczyna ostrzał posterunku z broni z tłumikami, nie wiem dlaczego ale świetnie to brzmi i wygląda.

co do oryginały z 1829 czy tam 1912... to widziałem film 2 razy (mam nawet na dvd), 1 raz kilkanaście lat temu, 2 raz jakieś 2 lata temu... i niestety muszę przyznać, ża jak za 1 razem zrobił na mnie duże wrażenie, tak za 2 razem kojarzy mi się za sceną zastrzelania dziecka i biegającą niekończącą się chmarą napastników, przebiegających w pozycji lekko zgarbionej gdzieś pod jakimś murem. Taki trochę "Thriller" Majkela Dżeksona:P
oczywiście rozumiem że został stworzony 30 lat wcześniej i pewnie dla wielu jest kultowy, mnie jednak zmordował niemiłosiernie.
pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones