PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118735}

Atak na posterunek

Assault on Precinct 13
6,5 17 522
oceny
6,5 10 1 17522
5,5 4
oceny krytyków
Atak na posterunek
powrót do forum filmu Atak na posterunek

nie wiem po co kręcić coś takiego, aktorstow jest tak żałosne , scenariusz to samo, ciężko było pod koniec już wytrzymać

ocenił(a) film na 3
phil_anselmo

"...ciężko było pod koniec już wytrzymać"

Ja bym powiedział, że znacznie wcześniej. Widzowie o mało nie tratowali się nawzajem uciekając z tego szajsu.

Gdy tak popatrzyłem na inne opinie, to na młot Thora, wódki bym ci nalał, bo trzeźwo myślisz, jako jedyny tu chyba...

ocenił(a) film na 1
Grifter

no jest już nas kilku , więc flaszke wódki a potem rewolucję można robić
bo masa ciemna dostała się niestety i tutaj

ocenił(a) film na 3
phil_anselmo

film bez historii, fabuła prosta, staram sie o nim zapomnieć- 3/10

ocenił(a) film na 9
phil_anselmo

ooo jestem ciemna szara masa , bo mi akurat filmik sie nawet podobal, skoro ogladacie melodramaty, to moze oceniajcie je sobie, bo jak nie lubicie filmow akcji, to po co dajecie 2/10 ? Jak czegos nie lubie, albo nie znam , to nie oceniam

ocenił(a) film na 4
sc0urge

Spodziwałem sie czegos naprawde znacznie lepszego, chocby po samych aktorach. A tu sie zawiodłem na mase!

Co za ciecie malinowe były w tej brygacie atakującej ten posterunek. Profesjonalne jednostki, a działy na poziomie organizacyjnym letniego obozu dla harcerzy małolatów.

Fabuła dno! Nie wiem jak taki abordaz mogłby byc zatuszowany przez bad caps po udanej akcji. Wysadzony autobus, szczelanina, pare rozbitych samochodów i spalony budynek, nie licząc mnóstwa ciał.

ocenił(a) film na 3
sc0urge

Nie określaj preferencji innych, gdyż od tego nie jesteś. Ja np. oglądam wszystko, uwielbiam kino akcji, lecz te także powinno charakteryzować się logiką, domieszką finezji i nie starać się robić z widza idioty.
3/10 i ani kreseczki więcej, jeden z większych zawodów, jaki mi sprawiło w tamtych miesiącach kino sensacyjne...

ocenił(a) film na 4
phil_anselmo

Rzeczywiście średni na jeża ze wskazaniem na jeża. Początek za to naprwdę dobry, a cała reszta.... słabo-średnio-głupio-nudnawa.

ocenił(a) film na 4
phil_anselmo

no bardzo słaby film. takich było miliony. dziwne skąd tak wysoko notowany. chyba za obsade a nie za fabułe. ja się dziwie Fishburnowi ze po tym jak jego nazwisko stałe się znane po sukcesie Matrixa znowu powrócił do kiepskich filmów.ja daję 4 na 10 ale to chyba dlatego że na maxa mi się spodobała Maria Bello grająca panią doktor.fajna laska:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones